| Тегло | 2,93 кг |
|---|---|
| Дължина | 400 mm |
| Диаметър вход | Ф 50 |
| Диаметър изход | Ф 50 |
| Ширина | 89 mm |
| Височина | 89 mm |
| Форма | Кръгла |
| Обща дължина | 500 мм |
Универсален Кръгъл заглушител D 89
27,00 € (52.80 лв.)
27,00 € (52.80 лв.)
| Тегло | 2,93 кг |
|---|---|
| Дължина | 400 mm |
| Диаметър вход | Ф 50 |
| Диаметър изход | Ф 50 |
| Ширина | 89 mm |
| Височина | 89 mm |
| Форма | Кръгла |
| Обща дължина | 500 мм |