| Тегло | 2,88 кг |
|---|---|
| Дължина | 350 mm |
| Диаметър вход | Ф 65 |
| Диаметър изход | Ф 65 |
| Ширина | 89 mm |
| Височина | 89 mm |
| Форма | Кръгла |
| Обща дължина | 450 mm |
Универсален Кръгъл заглушител D 89
25,00 € (48.90 лв.)
25,00 € (48.90 лв.)
| Тегло | 2,88 кг |
|---|---|
| Дължина | 350 mm |
| Диаметър вход | Ф 65 |
| Диаметър изход | Ф 65 |
| Ширина | 89 mm |
| Височина | 89 mm |
| Форма | Кръгла |
| Обща дължина | 450 mm |