| Тегло | 2,21 кг |
|---|---|
| Дължина | 250 mm |
| Диаметър вход | Ф 65 |
| Диаметър изход | Ф 65 |
| Ширина | 89 mm |
| Височина | 89 mm |
| Форма | Кръгла |
| Обща дължина | 350 мм |
Универсален Кръгъл заглушител D 89
20,00 € (39.10 лв.)
20,00 € (39.10 лв.)
| Тегло | 2,21 кг |
|---|---|
| Дължина | 250 mm |
| Диаметър вход | Ф 65 |
| Диаметър изход | Ф 65 |
| Ширина | 89 mm |
| Височина | 89 mm |
| Форма | Кръгла |
| Обща дължина | 350 мм |