| Тегло | 7,160 кг |
|---|---|
| Дължина | 500 mm |
| Диаметър вход | Ф 65 |
| Диаметър изход | Ф 65 |
| Ширина | 240 mm |
| Височина | 180 mm |
| Форма | Елипса |
| Обща дължина | 600 mm |
Универсален елипсовиден заглушител за товарен автомобил
37,00 € (72.40 лв.)
37,00 € (72.40 лв.)
| Тегло | 7,160 кг |
|---|---|
| Дължина | 500 mm |
| Диаметър вход | Ф 65 |
| Диаметър изход | Ф 65 |
| Ширина | 240 mm |
| Височина | 180 mm |
| Форма | Елипса |
| Обща дължина | 600 mm |
Отзиви
Все още няма отзиви.